ورود

تلفن مرکز پخش : 09121117283


مشتریان اولیه با رتبه یک در نیاز به استفاده از چامینه

1.بانوان سالمند


با توجه به اینکه بانوان سالمند و با کهولت سنی اغلب دچار بیماری های آرتوروز، کمر درد، زانو درد و انواع بیماری های از این دست هستند لذا برای رفع حاجت و ادرار به صورت نشسته بر کاسه های توالت ایرانی بسیار با سختی مواجهند، چامینه برای ایشان بسیار اثربخش و کمک کننده خواهد بود به گونه ای که ضمن رعایت نکات بهداشتی و بدون خم و راست شدن مکرر می تواند نیاز خود را رفع نماید.

قابل توجه تمام خانه های سالمندان، بیمارستان ها و مراکز بهزیستی  و ...


با یک وسیله سبک و کم هزینه هم بیمار و همراهان ایشان و هم پرسنل خدمات را یک گام به سمت رفع درد و رعایت نکات بهداشتی نزدیک تر کنید

2.بانوان باردار

برخی بانوان باردار معمولا از همان ماه های اولیه به تجویز پزشک، استراحت مطلق دارند و برخی در ماه های پایانی و یا بعد از زایمان استفاده از توالت های ایرانی برایشان واقعا مشکل و زجر آور است و حتی در استفاده از توالت فرنگی یا لگن های مخصوص نیز به لحاظ بهداشتی با وسواس مواجه می شوند، چامینه  وسیله ای ساده، سبک و کم هزینه برای این بانوان و رفع نیاز ایشان در این بازه های زمانی است.

3.بانوانی که به هر دلیل در بیمارستان بستری هستند.

آن دسته از بانوانی که به هر دلیل به صورت مقطعی مجبور به بستری در بیمارستان هستند و همراهان ایشان خوب میدانند که برای استفاده از سرویس های بهداشتی بیمارستانها اغلب به دلیل عمومی بودن و ... با حالت های ناخوشایندی مواجهند در این صورت با چامینه می توانند مشکل خود را در به راحتی حل کنند.

4.بانوانی که به هر دلیل عمل جراحی کرده اند یا دچار شکستگی های لگن پا و... هستند

بانوانی که به هر دلیل عمل جراحی کرده اند یا دچار شکستگی های لگن پا و... هستند و نشست و برخواست برایشان ممنوع یا مشکل ساز است.
بانوانی که عمل جراحی انجام داده اند و یا دچار شکستگی های پا و لگن و.. هستند و دوران نقاهت بعد از عمل یا حادثه را می گذراند نیز می تونند با تهیه و استفاده از چامینه دغدغه ی جابجایی و نشست و برخاست خود را حل کنند.

5.نمونه گیری های آزمایشگاه


معمولا نمونه گیری های ادرار از بانوان چه در آزمایشگاه و چه منزل یکی از معضلات اساسی بانوان است و باعث دردسر برای آنها می شود چامینه وسیله ای ست که نمونه گیری های آزمایشگاهی بانوان را راحت تر می کند.


قابل توجه مراکز آزمایشگاهی و آزمایشگاههای خصوصی

6.بانوانی که پیاده روی های مذهبی و ورزشی می کنند

.


آن دسته از بانوانی که زیاد پیاده روی می کنند و یا ورزشهایی که در بیابان و طبیعت به مدت طولانی هستند و یا آن دسته از بانوانی که در پیاده روی های مذهبی و مناسبتی حضور می یابند و دسترسی به اماکن و سرویس های بهداشتی ندارند و فاصله ی زیادی تا رسیدن به این مکان ها دارند و حجب و حیا هم مزید بر علت می شود می توانند با چامینه در کمترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنند.

7.بانوانی که مسافرت های کاری و... زیاد دارند.


در مسافرت های طولانی که بین شهرستانها صورت می گیرد و استفاده از سرویس های بهداشتی رستوران ها، هتل ها و مسافرت های هوایی و ...  به هر دلیلی برای بانوان دشوار است چامینه می تواند راهگشا و حلال دغدغه های ایشان باشد.

8.بانوان ورزشکار


آن دسته از بانوان کوهنورد، صخره نورد، دوچرخه سوار و بانوانی که برای ورزش مجبور به استفاده از پوشش های خاصی هستند که جابجا کردن آن سخت یا غیر ممکن است نیز با چامینه  به راحتی می توانند مشکل خود را حل کنند.

9.بانوان معلول یا ویلچر نشین


این بانوان می توانند به دلیل سخت بودن تغییر جا و یا بالا پایین شدن حین ادرار می توانند با استفاده از چامینه تعداد دفعات انجام این کار را لااقل در مواقع دفع ادرار کاهش دهند.

10.دانش آموزان معلمان دانشجویان و اساتید

بانوانی که در مدارس و دانشگاه ها و محیط های کاری با شرایط اظطراری و در ایام خاصی مثل امتحانات، جلسات و.. دچار مشکلات رفع حاجت میشوند نیز می توانند با چامینه بیرون روی های خود را آسانتر کنند.

11.بانوانی که در رستوران غذاخوری و کافی شاپ ها رفت و آمد می کنند.

برای ان دسته از بانوانی که معمولا در اماکن مختلف مثل رستوران، غذاخوری، کافی شاپ و ...  از سرویس های بهداشتی به دلیل عمومی و غیر بهداشتی بودن، استفاده نمی کنند میتوانند با تهیه چامینه همیشه و در همه جا راحت تر مشکل بیرون روی خود را حل کنند.


تضمین کیفیت و کاربردی بودن محصول


شما میتوانید برای آزمایش و تست اولیه این محصول کاربردی و بهداشتی چامینه با تهیه یک بسته از آن خیال خود را برای استفاده همیشگی از آن راحت کنید.

طراحی سایت پافکو